Hakkımızda

Bandırma Fizyoterapi Danışmanlık ve Ağrısız Yaşam Merkezi fizyoterapi ve kişiye özel egzersiz konusunda doğan ihtiyaca yönelik olarak insan ve sağlık odaklı çalışan profesyonel bir merkezdir.

Probleminizle ilgili daha önce başvurduğunuz hekim size egzersiz, fizyoterapi, pilates, yürüyüş önerdiyse, kronik ağrılarınız varsa, uzman fizyoterapistlerimiz tarafından ayrıntılı bir değerlendirme analizine alınırsınız. Sonrasında size en uygun olan güncel fizik terapi yaklaşımları ve özel egzersiz programlarını belirleyerek size yol gösteririz.

Amacımız tüm bunların yanında size özel düzenlemeleri yapmak ve gerekli eğitimleri vererek sağlıklı ve aktif yaşamın sürdürülebilirliği için profesyonel destek sağlamaktır. 
 
Ağrısız ve kaliteli yaşam herkesin en doğal hakkıdır. Merkezimize geldiğiniz andan itibaren günlük yaşamınızı daha kaliteli, aktif ve kronik ağrılarınızı geride bırakmış bir birey olarak sürdürmeniz için birlikte çalışırız. Tıbbi gelişmeleri takip ederek en güncel yöntemlerden faydalanmanız için sizi yönlendiririz.

 

KURUCULARIMIZ