Hakkımızda

Bandırma Fizyoterapi Danışmanlık ve Ağrısız Yaşam Merkezi fizyoterapi ve kişiye özel egzersiz konusunda doğan ihtiyaca yönelik olarak insan ve sağlık odaklı çalışan profesyonel bir merkezdir.

Probleminizle ilgili daha önce başvurduğunuz hekim size egzersiz, fizyoterapi, pilates, yürüyüş önerdiyse, kronik ağrılarınız varsa, uzman fizyoterapistlerimiz tarafından ayrıntılı bir değerlendirme analizine alınırsınız. Sonrasında size en uygun olan güncel fizik terapi yaklaşımları ve özel egzersiz programlarını belirleyerek size yol gösteririz.

Amacımız tüm bunların yanında size özel düzenlemeleri yapmak ve gerekli eğitimleri vererek sağlıklı ve aktif yaşamın sürdürülebilirliği için profesyonel destek sağlamaktır. 
 
Ağrısız ve kaliteli yaşam herkesin en doğal hakkıdır. Merkezimize geldiğiniz andan itibaren günlük yaşamınızı daha kaliteli, aktif ve kronik ağrılarınızı geride bırakmış bir birey olarak sürdürmeniz için birlikte çalışırız. Tıbbi gelişmeleri takip ederek en güncel yöntemlerden faydalanmanız için sizi yönlendiririz.

Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri (Harita)
Telefon
05323951922 - 0532 230 9977
E-Mail
info@bandirmafizyoterapi.com Facebook:@Bandırma Fizyoterapi İnstagram:@bandirmafizyoterapi
Adres
17Eylül Mh. Atatürk Cd. Baştaş Corner Plaza 149/66 (Grand Asya Otel karşısı) Bandırma / Balıkesir Tel:(266) 502 12 61
© 2019 Bandırma Fizyoterapi Danışmanlık ve Ağrısız Yaşam Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım & Kodlama